O nas

    Cześć wszystkim!

    Jesteśmy grupą Mam, które swoimi doświadczeniami (chwalebnymi i tymi mniej) chcą się podzielić z innymi. Bycie Mamą to duże wyzwanie. Wiemy jak wiele rzeczy jest na naszych głowach i jak dużego zaangażowania oraz rozległej wiedzy wymaga spełnianie codziennych obowiązków. Dlatego bazując na swoich doświadczeniach, sukcesach i porażkach, postanowiłyśmy stworzyć tą stronę.

    W codziennym życiu spotykamy rozmaite sytuacje związane z prowadzeniem domu i wychowaniem dzieci. Często wymaga to od nas jednoczesnego bycia szefem kuchni, nauczycielem, lekarzem czy dyplomatą. Stąd nasze wpisy będą poruszały każdy temat, który może w jakikolwiek sposób wiązać się z codziennym życiem rodzinnym. A ponieważ każda z nas jest inna i ma do czynienia z różnymi problemami, na pewno pojawi się tu wiele przydatnych wpisów.

    Bycie Mamą jest fenomenalne. Satysfakcja jaką daje wychowanie młodego człowieka to jedno. Drugie to rozwój samej siebie. Dlatego chcemy podzielić się tym, co przyniosło nam macierzyństwo, jak również dowiedzieć się czegoś nowego od Was. W końcu człowiek uczy się całe życie ;) Przy okazji zapraszamy do tego również Tatusiów. Jakby nie patrzeć Wy także bierzecie udział w rodzinnym życiu. Czytajcie, piszcie, komentujcie – dzielmy rodzicielskie doświadczenia.

    Please publish modules in offcanvas position.