Latające Spa

Poprzez nasze działania chcemy zatroszczyć się o tych, którzy bez przerwy troszczą się o innych. O bliskich osób z niepełnosprawnością. Chcemy dać im odrobinę wytchnienia i pokazać, że ich widzimy.

Dlaczego Spa? 

Tworzymy strefy szeroko pojętego relaksu i przestrzeń na zadbanie o siebie. Dla tych, którym trudno jest wyjść z domu, nasze Spa przybiera formę „latającą” i przenosi się pod ich drzwi, a nawet do salonu.

W ramach Latającego Spa masażyści, kosmetyczki, fryzjerki i inni specjaliści od pracy z ciałem docierają do mam, które ze względu na opiekę nad bliską osobą z niepełnosprawnością nie mają chwili, by pomyśleć o sobie i mają ograniczone możliwości wyjścia z domu. Zapewniamy profesjonalną opiekę dla dziecka lub dorosłej osoby z niepełnosprawnością, żeby czas ten był chwilą relaksu tylko dla siebie.

 

Wspieramy mamy dzieci z niepełnosprawnościami, którym odmawia się prawa do bycia kobietami, którym wypomina się pomalowane paznokcie, które nie mają przestrzeni na takie “fanaberie” jak fryzjer czy kino. Tworzymy strefy szeroko pojętego relaksu  Dla tych, którym trudno jest wyjść z domu, nasze Spa przybiera formę „latającą” i przenosi się pod ich drzwi, a nawet do salonu.

Staramy się zadbać nie tylko o mamy, ale również inne opiekunki (i opiekunów) osób z niepełnosprawnościami. Czasami jest to rodzeństwo, a czasami dzieci przewlekle chorych lub niesprawnych rodziców. Z zabiegami pielęgnacyjnymi i kosmetycznymi odwiedziliśmy również kobiety w Domu Pomocy Społecznej czy w Domu Samotnej Matki.

Nie jesteśmy w stanie dać im wiele, ale…

Możemy zapewnić masaż, relaksującą sesję oddechową, wizytę kosmetyczki albo fryzjera. Możemy zorganizować opiekę dla dziecka na kilka godzin, żeby mama mogła wyjść z domu. Możemy dostarczyć obiad, czy umyć okna.

Możemy dać chwilę relaksu i sprawić, że pomyślą o sobie. Poczują, że ktoś o nich dba.

Kontakt: spa.dla.mam@gmail.com